Škola uskutečnění

Zásadní informace a pravda o zasvěcení Reiki

Být ve splynutí s uzdravujícím proudem (opravdu se nejedná o Reiki, jen pro úvod odstavec) je úžasné, věci se dějí poté výrazně odlišně. Protože vysoká a čistá moudrost tohoto léčivého proudu uzdravuje vše jak vidí a není již zapotřebí podstupovat nekonečné desítky seminářů a dalších osobních kvalit, abych uzdravil základní věci svého energetického systému a přitom nadtím tam toho je absolutně nepředstavitelné množství a právě to nadtím ovlivňuje naše další směrování. Duchovní nastavení pro Zemi se již výrazně vyvinulo a pro ty kdo chtějí poznat nejnovější moudrosti Vesmíru a být ve sladění, umožní zásadní proměnu pro možný Život v postupném bezestrachu a napětí, ve vyšší odevzdanosti a vnitřním štěstí. Protože ta důvěra, že se dějí věci správně a vždy existuje cesta, jak to zvládnout, je naprosto úžasná.

Napíši Vám postupně několikero článků na toto téma, protože je neuvěřitelně hluboké a také náročné. Na některé vyšší informace zatím není ten správný čas, postupně budu psát další texty, jak Vesmír bude chtít, abyste mohli pochopit mnoho důležitých poznání ohledně zasvěcení do Reiki a Reiky seminářů. Pomohu Vám odhalit pravdu, která Vám pomůže dalece efektivněji projít svým vlastním vývojem v pravdě a čistotě poznání léčivého toku energií právě pro Vás, těmi jedinečnými, které Vaše srdce touží Žít a který má veškeré potřebné vlastnosti, sílu a moudrost uzdravit co je třeba.

Dnes je tu v energiích Reiki pěkný binčus, to píši velmi slušně, protože většina lidí si „vymyslí“ svůj vlastní léčivý proud, napojí se ani pořádně neví kam a co je za tím a s kým vlastně spolupracují a ty již stovky možných zasvěcení, za statisíce korun… to opravdu není třeba a hlavně toto nejsou čisté léčivé energie. A člověka to pořádně odnese od jeho vnitřního napojení a směrování, které by pro něj jeho srdce chtělo. Ano ten člověk může umět léčit a prochází jím nějaká energie, ale když pak předávají druhým takovou kvalitu, tak se na to dá říci jediné: To je hnus velebnosti. Každý ví z jakého filmu to je. Bohužel je to současná smutná realita. Ono, to posílí energetický systém a člověk může mít při zasvěcení do Reiki hezké prožitky, ale pravdou je, že to uzavře vyšší své vlastní roviny vědomí a odebere si pro sebe tuto osobní vyšší léčivou sílu, tím uzavře možnost jít vyšší pravdivostí svého rozvoje, své vlastní intuice a pravdivé krásy srdce. Místo toho, aby naladění na léčivý proud prošlo celým Bytím člověka (o tom je a bude více povídání na www.poselstvijednoty.cz– pravdivá a čistá channelingová poselství Jednoty), tak mu to odebere vyšší jeho osobní duchovní energie, ke kterým nemá zatím přístup, tedy to nemůže poznat, že se děje i něco špatně, a pošle mu tam nějakou světelnou energii podivných kvalit.

Všude tam, kde se používají symboly, se jedná o světelnou energii a ta obsahuje lásku i nelásku, je to totiž jednoduše tok energií. A naprostá většina učitelů Reiki se vůbec nezaobírá kvalitou přílivu energie, ale jen jejím množstvím. To je zásadně špatně, protože také byste nechtěli pak pít vodu z rybníku každý den, protože Váš energetický systém to pak obsahuje, ale raději z čisté lesní studánky.

Prakticky nikdo nejdříve nečistí minulé životy, kdy každý používal energie v nelásce a k ubližováním druhých, kdy procházel různými temnými zasvěcovacími rituály, kněžstvím apod. ještě by se dalo pokračovat daleko těžšími tématy. A ty tam každý má. A když se energetický systém člověka, takto při zasvěcení Reiki pozvedne, tak se přirozeně otevře i mnoho dalších karmických událostí a životů. To má zasadní vliv na používání léčivých energií v čistotě. Mnoho lidí mi říkalo, léčím srdcem, ty energie pak tečou správně a v pořádku. To je upřímně nemožné. Protože když je otevřeno tolik nezpracovaných minulých životů, tak jednoduše ty energie proudí a to zásadně silně. A navíc ten člověk nemůže léčit srdcem, ale pouze jeho částí, protože žije v egu a hlavně ještě silnějším duchovním egu. Léčit srdcem se dá v Životě ve splynutí, ale opravdu ne tímto kouskem srdce, co používá. A těch odvrácených duchovních rovin ve Vesmíru je obrovské množství, které pak vlastní energii po různých Reiki systémech a mohou do energetického systému lidí kdykoli zasáhnout a když pak ten člověk léčí i když se snaží dobře, chápu, zatím neměl třeba možnost poznat více, tak může pomoci druhému na fyzické rovině, ale zároveň to i ubere část vyšší duchovní energie toho léčeného člověka. A to nemůže ničím ovlivnit, protože v těchto vyšších rovinách vědomí k propojení přirozeně na základě vesmírných zákonů dojde.

 

Napíši Vám nyní můj příklad, co se mi stalo, pro jasné pochopení. Na Reiki 3, asi 12 let nazpět, jsem zažil pro mě v té době fantastické vnímání, z mého dřívějšího vnímání se mi obrovsky otevřelo srdce a miloval jsem vše a všechno, cítil jsem se báječně, psal jsem líbezné zprávy lidem, že pak jsem si říkal, co jsem jim to vlastně všechno napsal, že mě budou mít za blázna. Protože to vnímání krásy bylo úchvatné. Trvalo to necelý den. A tady hezký příběh končí. Asi za dalších 6 let vysoce intenzivní práce na sobě, mi teprve došlo, co se opravdu stalo. Vesmír mi dal možnost pohlédnout na své srdce, velký kus v něm energeticky chyběl a bylo to právě z tohoto zasvěcení do Reiky 3. Tím i velká část mého energetického systému a přináležejících duchovních energií byla fuč. Po velmi náročném objevování co se stalo a jak to narovnat, protože odvrácená strana je opravdu nechce vrátit… a velmi bojuje proti Vám a tím, že má vyšší energie než vy, není to vůbec jednoduché. Poté tedy se mi podařilo navrátit své očištěné energie zpátky a celé to dosedlo. Byl to nádherný a klidný pocit toho, že jsem to zase já, že jsem se navrátil v těchto energiích zpátky. Byl takový děkuji, že to jsem já. A byl hezčí, ne intenzivnější, jen jednoduše kratší a hezčí než tamten.

Datum: 31. leden 2017, 12:21