Škola uskutečnění

Seznam min. seminářů

Pozvednutí do vyšších rovin lidského vědomí 1 - 9. díl (speciální čistící semináře)

Cesta naděje a nalezení vnitřní pravdy (komplexní meditační série seminářů)

Lečívé energie 1 - 3. díl (výuka práce se svým léčivým potenciálem z vyšších osobních rovin vědomí)

Duchovní léčení a očista s Vyšším Já 1- 3 díl (jedinečná série výuky samostatné práce na sobě)

Poselství Matky Země a sladění s evolučními energiemi člověka (prozatím nejpokročilejší seminář a úplně nádherný)

Rodina a partnerství 1 - 2. díl (velmi užitený seminář pro vysoce efektnivní narovnání vztahů)

Hojnost, štěstí a prosperita (efektnivní práce na odbourávání bloků prosperity s úžasnými meditacemi)

Uvedl jsem hlavní semináře z posledních pár let, které nejlépe vystihují komplexní přístup k seminářům. Připravuji i semináře pro anglicky mluvící lidi, které je postupně provedou všemi potřebnými tématy pro jejich zdárný duchovní vývoj ve sladění s nejnovějšími poznatky, meditacemi a očistnými technikami, které v tu dobu budou duchovní roviny Maminky Země umožňovat.

Dále byla pravidelná podvečení setkávání, kde jsme se dále učili a rozšiřovali možnosti samostatné práce na sobě s mnoha pravidelnými a zcela jedinečnými očistnými meditacemi.

Připravuji i semináře pro maminky s dětmi, aby věděli jak o ně energeticky pečovat a umět se postarat i v náročnějších situacích. Tyto očistné a meditační techniky velmi pomohou v každodenní připravenosti nejen o péči o dítě, ale i o samu sebe. Samozřejmě citlivější tatínkové jsou také zváni;-)

Přijdou i pravidelná podvečerní setkávání s meditacemi pro děti, které ve speciální vesmírné péči přijdou a budou nekonečně laskavé a nádherné, vyladěné tak, aby děti došli ke svému štastnému srdíčku a zpracovali každý z nich energie a témata co potřebují a hlavně se ponořili do exkluzivních nově přicházejích energií na Zemi a mohli tak daleko více Žít ve sladění s jejich vyššími možnostmi rozkvětu a lepší budoucnosti:-)

Datum: 1. únor 2017, 19:33