Škola uskutečnění

Informace o seminářích

Nové série meditačních seminářů vás provedou nádhernými a vysoce účinnými meditacemi i technikami zpracování osobních energií a meditačních terapií v plně bezpečné a čisté formě. Umožní vám přijít si na hlubší záležitosti Života, zpracovat si je a dál se vyladit k harmoničtějšímu sladění s energiemi Vesmíru a Země a tím i požehnání do Života tekoucího. Většina těchto technik a meditací se nedá vyčíst nikde na internetu nebo v knížkách a jsou vedena v přímé spolupráci s pozitivním záměrem duší lidí a zcela pravdivým channelingovém meditačním poselstvím. Přichází právě ty potřebné informace, které jsou v hloubce nás samým a potřebují uzdravit a vyléčit. Je dosahováno zcela unikátního propojení s vaším srdcem tak, aby meditace byly mnohonásobně účinnější, než je zde i na velmi pokročilých seminářích běžné.

Naučíte se poznávat, proč se věci v životě dějí a narovnáním výrazně vyladit váš život k harmoničtější a naplněnější podobně. V každém ze seminářů se budeme věnovat důležitým životním a duchovním tématům tak, abyste dokázali porozumět sami sobě, ale hlavně tomu, co je po vás vyžadováno za zkušenosti a měli sílu, odevzdanost a potřebnou intuici to zvládnout.

Cíleně se budeme na všech dílech věnovat zkvalitňování osobnosti a tím i pravdivějšího směrování a rezonance s pozitivnějším vývojem/osudem člověka. Účinnost a maximální množství meditací a technik zpracování osobních energií umožní začínajícím i pokročilým najít další metody k narovnání životních témat, otevření se novým možnostem a tím i vytvoření podmínek pro vnímání štěstí.

Tyto nové semináře přichází v tu pravou dobu, když je vybudován čistý duchovní vyšší rozměr pro tyto semináře i Školu uskutečnění, protože teprve poté mohou téci do seminářů čisté energie s jasným pozitivním záměrem. Toto tady absolutně nikdo neřeší, aby byly jejich školy ve sladění s nejnovějšími duchovními možnostmi v pravdě, které nám Vesmír nabízí a souzněly s celou proměnou Vesmíru a jeho vyššího záměru. Při tomto plném souladu s vyššími čistými záměry Vesmíru a našich Jednot, přichází podpora a požehnání v nekonečně obrovské podpoře, které na semináře přichází. Je to jediná možnost jak projít zcela unikátními meditacemi a možným výraznějším a přitom plně bezpečným a ověřeným posunem člověka v jeho evolučním vývoji. Dále navazují jedinečné semináře typu: Poselství Matky Země a sladění s evolučními energiemi člověka.

Můžete se těšit na mnohá milá překvapení, která nám přijdou i dostatek času na povídání, aby člověk pochopil a porozuměl duchovním zákonům a svým možnostem, jak nalézt své pravdivé nitro a harmoničtější stránku sebe sama. Semináře jsou určené všem lidem, i těm, kteří nikdy nebyli na osobním sezení nebo jiných seminářích. Je to úvodní a přitom velmi pokročilé povídání a meditace, tak aby je pochopili začínající i pokročilí a přitom se všichni účastníci dostali o velký kus svého vývoje a Života tím správným směrem kupředu. Vždy se snažím o maximální efektivnost semináře, aby poznání z něj přicházející obohatila růst člověka a on tak nemusel procházet zdlouhavými semináři, při nichž se jen velmi málo posunuje a zpracovává si energie po jednotlivých čakrách, tělech apod., jak je zde zcela běžné. Povídání se rozšiřuje a slaďuje se seminářem Pozvednutí do vyšších rovin lidského vědomí tak, abyste měli všechny potřebné možnosti růstu ke svobodě a láskyplnější rovině života, která nám nyní ve zcela nových poznatcích Matka Země nabízí.

První víkendový seminář z této komplexní série Cesta naděje a nalezení vnitřního pravého, již proběhl před více než 2,5 roky a i pro pár jednotlivců, kteří chodili velmi pravidelně na osobní sezení a všechny semináře, a vnímali, že by měli jít i na tento „úvodní“ byl velice přínosný a byly moc rádi, že na něj šli. Na konci tohoto semináře tam prakticky zcela všichni seděli a jen tak nádherně se dívali, protože ani nevěděli jak takto nádherně jejich pravé já je a v tomto novém a osvobozeném stavu bytí mohli jít dál Životem. Několik lidí tam otevřeně říkalo, že měli teď velmi moc náročné období a že tento sladěný stav a pravdivě otevřené srdce je zcela úžasné.

Po tomto semináři, který proběhl v červnu 2014, jsem vnímal, že mám ukončit pořádání seminářů, výrazně omezit práci s lidmi, až poté i plně přestat a věnovat se plně uzdravování duchovního prostředí a dále slaďování s nejnovějšími možnostmi evolučního vývoje tady na Zemi. Více píši v informacích v kontaktech a budu povídat na prvním dubnovém semináři po této velmi dlouhé a ještě více náročné době při práci na sobě. Tento dubnový seminář mohu jen vřele doporučit, protože budu povídat o zcela nových možnostech práce na sobě, mnoha věcech co jsem prožil a tím bude docházet k obrovskému slaďování s Vaším čistým vnitřním záměrem, na který bychom jinak dříve potřebovali několik víkendových seminářů. Přijdou i meditace, které tu na Zemi zatím nikdy dříve nebyly, a Vaše obohacení z něj je dopředu velmi jasné:-)

Poté bude maximálně jeden pokračující seminář a vše bude vrcholit týdenním červencovým seminářem. Jeho téma bude nejspíše zdraví, ale v takové podobě, o které zatím nemáte a nemůže mít představu, protože se pohybuje ve vyšších rovinách Vašeho vědomí. Je ale připraveno v novém vědomí Matky Země, která se také velmi vyvíjí a připravila toto nové zázemí nyní i pro Vás.