Škola uskutečnění

Kontakt

Škola Uskutečnění

Petr Manďák

info@skolauskutecneni.cz

775 777 907
 

Petr Manďák, 39-letý duchovní učitel a průvodce

S mnoha vzácnými dary od Boha/Vesmíru, v žitém jednotném vědomí a velmi hlubokým pohledem do nitra člověka, fyzického těla, energetického systému a jeho nastavení do Života. Vnímá celou vývojovou spirálu člověka i všechny minulé Životy. S pravdivým channelingovým propojením pro pozvednutí a nasměrování lidí na správnou vyšší osobní duchovní cestu a tím i nalezení vnitřního štěstí. Zapsán v knize osobností Who is Who od roku 2011 jako duchovní učitel i profesionální extrémní sportovec.

20-ti letá praxe s uzdravováním a vedením lidí, www.skolauskutecneni.cz

 

6 let vegan, předtím 6 let vegetarián, jím 95% bio, mám dvanáctiletého syna Samuelka

Léčivé terapie: Praha, Vrchlabí, Mladá Boleslav, Jičín, Trutnov, Hradec Králové

 

Před více než 5,5 lety jsem ukončil na základě vnímání svého nitra pořádání seminářů a značně omezil práci s lidmi, abych se mohl dále ještě hlouběji věnovat svému rozvoji a poznávání nových možností vývoje pro další značně větší možnosti a životní naplnění. Před rokem a půl jsem přestal s lidmi pracovat úplně. Vesmír mě vedl ještě ke zvýšení aktivity a pracoval jsem na uzdravování prostředí a slaďování s nejnovějšími možnostmi Života 16 – 20 hodin denně. Po obrovsky moc náročné a skutečně účinné práci, je nyní již umožněno pokračovat v práci i pro lidi co se chtějí posunout ve svém vývoji mnohem dále v poznání sebe samých a poznání svého vyššího životního naplnění a štěstí.

Pracuji jen se 3 lidmi za týden kvůli obrovské energetické náročnosti. Narovnává se násobně více než před pár lety a to jsem si dříve již myslel, jaké úžasné možnosti jsou. Toto píši pro částečné pochopení, jak pro mnohé nepředstavitelně veliká práce již dříve byla pro všechny prováděna. To co před několika lety trvalo mnoho osobních sezení a pravidelné chození na semináře, aby dospěl do kvalitnějších vibrací a bylo mu umožněno narovnat i tyto vyšší záležitosti, je možné narovnat většinou i během jednoho sezení. Vesmír značně rozvinul a hlavně zkvalitnil metody duchovní práce, než jsou tu známy a používány, pro svůj vlastní vzestup jako celku a je to nyní nově umožněno i jednotlivcům, kteří touží po pravdivé cestě svého rozvoje ve sladění se svým srdcem a svou vlastní intuicí. Ušetří se tím desítky tisíc peněz a mnoho let často i zbytečných zkušeností a strastí.

Od prosince 2017 snižuji o polovinu ceny, aby práce mohla být výrazně dostupnější.  Efekt práce je mnohonásobně vyšší než je tu kdekoli jinak dostupná a nemusí se rozkládat na vícero sezení i při tak velmi vysoké efektivitě! Pro představu jak je práce energeticky i téměř nepředstavitelně náročná, je to jako uběhnout 3 maratony za den ve špičkovém čase, tělo se z toho také pár dní dostává... Cena za první sezení je 2900 Kč. Od druhého sezení 2500 Kč. K ceně je nutné si uvědomit denní přípravu na práci a následné 2-3 dny zcela nutné regenerace. Protože pracuji se 3 lidmi za týden a nestihl bych termín nahradit, je cena za zrušení sezení 1 500 Kč (omlouvají se jen naprosto závažné důvody a to min. 24 hod. před sezením) . Ti co se mnou pracují pravidelně a dlouhodobě, se mohou dostat až na 1000 Kč za celé sezení, aby se mohli dostat k přímému naplňování poslání a proudění koloběhu Života. Pokud přijde celá rodina, tak je cena o třetinu menší. Pro rodiče, kteří se také touží posunout správněji v Životě dál, nabízím po prvním sezení pro jejich děti možnost o polovinu menší ceny! Aby i jejich děti vzkvétaly více, než by si zatím mohli myslet :-)

Přeji vám krásný tvořivý den, šťastné srdce a těším se na společné setkání s Vámi :-), Petr Manďák.

Léčivé terapie probíhají v Praze, Vrchlabí a Mladé Boleslavi.

Sezení v Praze probíhají v krásném a klidném prostředí hotelu Popelka.

Adresa: Na popelce 215, Praha 5

Hotel má vlastní parkoviště přímo v areálu, je možné tam zajet a pohodlně zde zaparkovat. Přidávám upozornění pro auta s nižším podvozkem. Je lepší zajet dovnitř na parkoviště ze zhora, kvůli vyvýšené dolení části vjezdu.

Doprava tramvají: 2. zastávka od metra Anděl - U zvonu a poté pár minutek pěšky