Škola uskutečnění

Informace o léčení

léčení fyzického těla s velmi hlubokým pohledem do nitra těla, léčení duše i ducha; přímý channeling – pravdivá a zcela čistá poselství duše, andělů a Vaší Jednoty; vysoce účinné meditační terapie; hluboké očištění a odblokování životních témat a karmických záznamů díky pravdivému a čistému vnímání vývojové spirály vyššího záměru a smyslu Života, jedinečné pozvednutí do vyšších rovin lidského vědomí; léčení psychiky-psychoterapie; čínská medicína, tibetská medicína, akupunktura s vnímáním energetických bodů a toků v těle; očistění od zasvěcení; očista od Reiki zasvěcení; léčení dětí; léčení zvířat; speciální práce pro podnikatele a firmy; vylaďování sportovců k vyšším výkonům; sportovní psycholog; nové možnosti pro duchovní učitele a jejich školy.


Na základě sladění s čistým Žitým vědomím a aktuální proměnou Vesmíru a Života za ním, je možné využívat naprosto aktuální uzdravující metody, které přesahují cokoli zde používané. Proto zcela bezpečně a po léta ověřeně výrazně urychlí vývoj k osobnímu čistému záměru přes větší životní obtížnosti a nástrahy odvrácené strany, než byste si nyní mohli uvědomovat. Je třeba zpracovat daleko více záležitostí, které jsou funkční a přímo ovlivňují nastavení Života a Vaší nemožnost se z tohoto dostat. Vidím do celého energetického systému do obrovských podrobností , fyzického těla i všech vyšších částí vědomí až k Jednotě u vrcholu našeho Vesmíru. Očišťuji ty prvotní programy, díky kterým životní těžkosti, nemoci a tlaky psychiky vznikly a vytahuji to jako celek. Tím se ušetří hromada času pro nové možnosti v Životě a také peněz, které by stálo desítky sezení a seminářů a stejně byste se díky zastaralým duchovním technikám, a manipulacím na ně, nedostali.

Vesmír i lidské technologie se obrovským skokem vyvíjí, ale duchovnost na Zemi těžce spí a podle desítek, stovek a tisíců starých duchovním metod se nedá dosáhnout úspěchu. Stovky let starým autem si nezajezdíte a desítky let starým telefonem nezavoláte… Duchovní sféra je již jako technologie 29. století!! Jen je zapotřebí mít vyladěné frekvence lásky na mnohem vyšší a pravdivější vibrace , které umožní uzdravení a sladění se svým čistým vědomím. Touha, úcta a pokora Vás povede k přijetí těchto nových možností a nalezení vnitřní rovnováhy.

Je možné uzdravit Vaší vývojovou spirálu Života, abyste nemuseli dlouhá léta a další velmi náročné inkarnace potýkat s tolika utrpeními, které tam z nekonečného vývoje v celém Vesmíru jsou. Nestačí si zpracovat pár dostupných inkarnací a emocí. Kvalita osobnosti je ve vysokých rovinách Vašeho pravého vědomí, jako i životní talenty a přímé fyzické zdraví.

Vylaďuji i revolučním způsobem fyzické tělo k mnohem správnějšímu fungování, které přesahuje cokoli tady využívané.

 

Poslední zprávy od lidí z léčení:

Stále se cítím po práci příjemně, vyrovnaně a spokojeně. Ten obrovský pocit úzkosti, který jsem prožívala 2,5 roku každý den, jak kdyby mávnutím kouzelného proutku jakoby náhle zmizel. Vaše práce je neuvěřitelná. Hluboce před Vámi smekám!!!

Čau Petře!:) Tak po včerejšku se cítím fakt jinak. Již včera po práci úplná euforie a všechny starosti pryč. Dokonce když jsem se včera snažila si vybavit co jsme odstraňovali a vzpomenout si na věci co jsem chtěla ať dáš pryč, tak jakoby žádná vzpomínka z těch špatných věcí nebyla reálná a byla strašně vzdálená. Pecka! :-D Děkuji moc !!! Přijdu zas brzy, tyhle věci mají velký potenciál :-D

Moc děkuji za dnešek, užívám si to. Je opravdu obrovský zázrak, že se s tím dá ještě něco dělat. Máš můj obdiv a úctu. Je nádherné, že jsi se takto pozvedl a jde uzdravovat tolik věcí. Moc moc děkujeme. Jsi moc šikovný. Hodně sil, radosti a štěstí, s úctou ... Ať záříš krásně dál a jsi plný sil k dalšímu tvoření :-)

Ahoj Petře, po Tvé dnešní pomoci mi je dnes opravdu krásně, hezky to vše čisté proudí, cítím to :-) :-) Díky moc:-) Díky Tobě a Vesmíru si teď i užiji dovolenou :-)

Včera jsem konečně po dlouhé době v sobě pocítila okamžiky ryzího štěstí. Děkuji vám:-)

 

léčení fyzického těla

S využitím vnitřního vidění, jemnocítění i channelingu (rozhovoru s duší i orgány), se lze podívat na fungování jednotlivých orgánů i energetických drah v těle a jejich vzájemné ovlivňování a tím i přejít k účinné léčbě na základě přímého vjemu o zdraví těla. K léčbě je využito mnoho velmi pokročilých a zcela bezpečných léčivých metod, které umožní výraznější a rychlejší uzdravení. Jedním z nich je i akupunktura, která proniká svým léčením až do velmi vysokých a pravdivých rovin lidského vědomí, používána mnohonásobně účinnějším způsobem. Není nutné tolik opakovaných návštěv a tím i ušetření času i peněz. Péče o léčeného prochází po celou dobu, ne jen většinou odosobněného píchnutí jehliček a za určitou dobu vyndání. Ale o sledování průběhu působení, a změn na těle a uzpůsobování dalšího průběhu léčby i sledování pohybu energií a případné doplňování jehliček i dalších metod léčby dle úplné potřeby léčeného. Toto je jedinečná technika léčení, která tu není nikde používána. Na základě vnímání bloků i nemocí člověka (i těch co teprve mají přijít), lze velmi efektivně stanovit diagnózu a přejít k účinné léčbě a posunu ve zdraví člověka nejen na úrovní těla, ale hlavně i ducha. Je hezké pravidlo: Ve zdravém těle zdravý duch, ale prakticky ho nelze dosáhnout, jen jemně vylepšit. Pravdivé poznání je: Ve zdravém duchu, zdravé tělo. Všude okolo i v případě léčení čínskou medicínou, se léčí, protože tyto metody nemají šanci dosáhnout do příčin vzniku nemoci a hlavně většinou se o to ani nesnaží. Pečuji o lidi tak, aby docházelo k uzdravování jedince, tak aby nejen tělo bylo silné, ale aby i jeho Život chytil svůj zdravý směr. Tím dojde ke zvýšení vibrací celého těla a již není tolik náchylné k příchodu nemocí. Zdraví dostává nový rozměr možností a se zcela novými poznáními a technikami uzdravování, se může stát i krásným chrámem naší duše. Citlivost, vnímání těla a intuice tak vzroste a povede Vás dále správněji Životem.

Příklady léčby: (jména jsou smyšlená, příběhy plně pravdivé)

Alena: Chodila delší dobu na akupunkturu k jedné velmi vyhlášené paní, která i dlouho přednáší čínskou medicínu, s problémy ledvin i duševního narušení (nevíry v sebe). Když jsem se podíval na systém jehliček doporučovaných dle čínské medicíny, a právě který ona použila, viděl jsem, že ledviny, zejména ta pravá nechce přijímat léčení a doplnění energie. Problém jsem viděl na srdci, které nemělo potřebnou sílu k informačnímu zázemí pro jednotlivé orgány, právě z důvodu duševního narušení víry v sebe a síly do života od její matky. Mohla by chodit desítekrát na jehličky, utratit hromadu peněz i za další čínské bylinky na posílení ledvin, ale stejně by je tělo nevyužilo pro ní v dostatečné míře. Potřebná léčba: odstřižení od matky a navrácení jejího osobního projevu do života, tím i osobní síly a možností životního směrování. Posílení srdce a „ducha“ srdce a tím ledviny byly schopny teprve začít přijímat léčivé energie, protože srdce dalo impuls a tělo se chtělo začít léčit a být zdravější.

Zdena: Měla problém s bederní páteří a chodila na jehličky k uznávanému terapetuovi, který více než 15 let přednáší čínskou medicínu a léčil jí akupunkturou právě bederní páteř. Když si paní lehla, i přes tričko bylo vidět, že jí energie do spodní části zad teče jen velmi málo, a že velký blok má v hrudní páteři. Nemělo tedy smysl napichovat páteř v oblasti beder jak dotyčný vysoce uznávaný čínský doktor dělal, ale naopak výrazně hrudní páteř, kde byl zásadní energetický blok a pár dalších míst k rozproudění energie v zádech. Po hodině a půl paní vstala s neuvěřitelným úsměvem a radostí jak zcela jinak cítí záda a jak je jí mnohem lépe.

Jana: Řešila mnoho problémů s fyzickým tělem a pracovali jsme na tom vícekrát. Jedním z nich bylo i léčení jinými skrze tradiční čínskou medicínu, a když jsem se podíval jaké orgány na tom nejsou nejlépe, tak jsme se s ostatními čínskými doktory na základě jiných jejich dotazovacích vyšetření shodli. Při přímém léčení, tam ovšem byly 3 věci, destrukční energie k sobě a tím svému zdraví, energie otce přes játra a jeho negativní projev a široce blokující energie kolem pasu, která velmi omezovala proudění energií skrze meridiany do orgánů. Klasickými i pokročilými postupy čínské medicíny, není možné toto narovnat a v tomto případě je prakticky nefunkční. K výraznému zlepšení, na základě zcela jedinečných a v tomto případě i velmi náročných metod a intuičního propojení, došlo. U těchto těžších případů je nutné se setkávat častěji, protože tyto bloky mají svá životní pokračování, tak jak osud každému z nás naděluje, abychom si zpracovali a odžili, za svá minulá karmická jednání.

Lenka: přišla za mnou s velkými závratěmi a mžitkami před očima, které se stále zvětšovaly. Bylo to z operace srdce, kdy se douzavřelo jedno mírné otevření (již si nevzpomínám jestli to bylo chlopně nebo něčeho jiného). Měla to ale jako uvolnění náročné energie u minulého Života a tímto uzavření se vnitřní tlak značně hromadil. Po očištění a urovnání mnoha další tomu odpovídajících podobných energií, srdce tlouklo mnohem zdravěji a za 3 týdny měla jen jednou mžitky před očima, jinak vše úplně zmizelo.


léčení psychiky

Tam, kde věhlasní psychologové a psychiatři končí svou práci, začínám pracovat a díky tomu přichází násobněkrát lepší výsledky.

Na základě hlubokého poznání fungování člověka, tajů psychiky i osobnosti a jejich nastavení do života skrze duši, ducha, osobnosti, archetypy, osobní kvality a sladění fyzického těla s jemnými (aura, čakry, další jemné naše části, …), lze provést výrazné harmonizování života a svého osobního projevu. Očištěním pokřivenosti psychiky, dochází k velké úlevě, protože skrze narušenou psychiku nám přichází většina nesebepřijetí, stresu, i nemocí.

Lze narovnávat i tzv. rozdvojení osobnosti a tomu podobných psychických nemocí, navrácení po drogových úletech a mnohé jiné i zcela pozemské záležitosti od rodičů, partnerů či jiných lidí, kteří nám mohli fyzicky, emocionálně či jinak mentálně ubližovat. Navrácením svých osobních sil a osobnostního projevu, dochází i k narovnání života a mnohem lepších možností do něj přicházejících.

Akupunktura také dokáže velmi pomoci s uvolněním psychiky, ale zde je prvotně nutné přímé očištění a odblokování. Akupunktura je účinná, ale až k následnému doléčení.

Soňa: Přišla za mnou s velmi zásadními duševními problémy a rozdvojením osobnosti. Příčina vycházela z těžších drog, které jí to hlavně způsobily. Byla pouze 20 procenty svou vlastní osobností a bylo potřeba udělat velmi mnoho náročné práce, aby se i její těžce rozladěná psychika dala dopořádku. Zvládli jsme to v jednom delším sezení a po 3-4 dnech, kdy jí bylo velmi špatně (nějak se to uvolnit musí, ale každý to má jinak, někdo hned vnímá uvolnění), došlo k výraznému uzdravení jejího energetického systému a navrácení velké části jí samé (osobnosti, bytosti, duše, ducha). A i její otec mi říkal, že je konečně výrazně lepší a že jsem jí jako jediný opravdu pomohl. Po 2,5 letech přišla znovu a po opět velmi náročné práci, i když na jiná témata, také spojená s uzdravováním psychiky mi napsala smsku v tomto přesném znění: Dobrý den! Já jenom, že už na sobě asi cítím změny:-D Očividně to funguje nějak rychleji. Svůj momentální pocit bych přirovnala k naprostému osvobození, nelpění na ničem a naprostý klid v duši:-)

Iva: Z výrazně negativního rodinného zázemí měla velmi porušenou osobnost a psychiku samozřejmě také. Po jedné práci mi napsala tuto zprávu: Dobrý den p. Manďák. Přemýšlím jak vůbec začít, ale myslím, že by to vystihlo slovo děkuji. Nevím vůbec zda-li je to možné, ale od doby co jsem Vás kontaktovala poprvé telefonicky, všechno se měnilo k lepšímu. Nyní je můj psychický stav v neuvěřitelně dobrém stavu, jsem psychicky vyrovnaná. Nejdřív jsem si myslela, že jsem blázen, že mohu něčemu takovému věřit, ale pak jsem pochopila, že není důležité se zabývat jestli to je možné nebo nikoliv, ale že se to vůbec děje. Proto mě prosím nemějte za blázna, ale chci Vám z hloubky svého srdce poděkovat a popřát hodně sil, protože to co děláte je ušlechtilé. Jste jedinečný člověk. Krásný den a taky klidný podzim přeju.


očišťování, odblokování, channeling

Pro zvýšení přílivu a využití životních a duchovních energií, nalezení harmonické síly osobního projevu člověka a jeho naplnění slouží zcela bezpečné a léty prověřené efektivní metody.

Pozvednutí do vyšších rovin lidského vědomí a vyšších osobních vibrací umožní kvalitnější prožití života s využitím osobních talentů a životního štěstí s tím přicházejícího. Člověk poté rezonuje více se svým pravdivým vývojem, osudem, naplněním a tím i proudem požehnání a hojnosti do něj přicházející.

Objevení hlubokých příčin vzniku životních, duchovních i zdravotních problémů na základě velmi vysokého a čistého napojení s využitím channelingu (rozvinutý dar intuice – komunikace neboli channeling s duší; channeling – poselství přímo pro člověka určené), hlubokých vnitřních pohledů na inkarnační zázemí a dalších talentů, pro nalezení vzniku problému a možnost jeho efektivního narovnání. Rozkrytí i velice dávných inkarnací a objevení karmických problémů, ze kterých si neseme zásadní bloky do tohoto života, které nám brání, až zcela neumožňují se rozvinout tak, jak bychom si přáli, a ještě lépe, jak dle čistého láskyplného Božího záměru máme. Tím se výrazně otevřeme potenciálu našeho vývoje a posuneme se do mnohem vyšších osobních vibrací, kvalit bytosti (duše), i osobní spokojenosti.

Při sezení se rozkrývají často velmi hluboké příčiny zásadních bloků Vašeho života spojených s tématy zaměstnání, rodiče, partnerství, děti, peníze a prosperita jako taková, schopností meditace nebo dostávání se do vyšších meditačních stavů. Pro možnosti pravdivější a dalece účinnější duchovní práci na sobě i očišťování od různých seminářů, nevhodných duchovních praktik, podivných zasvěcení a odpojování od lidí, kteří se seminářů účastní. Očištění od magie - lze bezpečně narovnat i velmi vysoké formy magie a sladit člověka na bezpečnou, správnou a pravdivou životní cestu. V tomto mohu poskytnout s upřímostí a velkou pokorou řečeno obrovské letité zkušenosti a díky tomu zcela čistou a naprosto efektivní práci, v souladu s nejvyšší Boží představou o zdraví jedince.

Je možné se podívat do vývojové spirály člověka, aby věděl, jestli směřuje ke svému naplnění a hlubšímu smyslu života a co pro to má udělat, aby lépe a láskyplněji rezonoval se svým záměrem pro jeho inkarnaci.

Očištění od zasvěcení do Reiki či jiných zasvěcení do léčivých systémů zcela bezpečnou a hlavně vysoce účinnou formou, aby se mohly vrátit Vaše vlastní léčivé energie, které určují další Vaše správné směrování v souladu s Vaším vnitřním pravdivým záměrem. Dočištění po zasvěcení do různých léčivých systémů, aby proudění léčivých energií správně fungovalo a všechna ostatní napojení na nově se díky tomu otevřené karmické záznamy. Naprostá většina „učitelů Reiki“ nemá ani ponětí co se při zasvěcení do Reiki děje a kam všude jsou napojováni a kdo všechno při zasvěcení spolupracuje. Je tady velmi nutné očistit od všeho negativního, protože těch věcí co škodí energetickému systému člověka, je opravdu velmi mnoho. Více informací na www.skolauskutecneni.cz a zásadní informace o zasvěcení do Reiki.

channeling – rozhovor / poselství duše a vnitřním vedením člověka (Matkou Zemí, osobními anděli, duchovními učiteli, Boží Jednotou, ...) Tento channeling, neboli pravdivá poselství jsou jedinečnou možností, jak odhalit vyšší další možnosti Života a příčiny problémů. Díky přímému channelingu je i meditační terapie násobně krát účinnější.

Nejkvalitnější a nejpřínosnější práce probíhá, je-li diagnostická i očistná práce plně vedena, aby mohlo být vnímáno, kam člověk směřuje, co je tam pro něj připraveno a jaké vyšší roviny se tím můžou otevřít, tak, aby bylo dosaženo co možná nejcelistvějšího a nejhlubšího očištění a pozvednutí do pravdivých vyšších osobních rovin. Těch, které člověku umožní žít v harmoničtějším, silnějším a přitom jemnějším projevu. Výrazně se zde otevírá vnitřní vedení člověka, tedy jeho intuice. Tím člověk snadněji prochází svým evolučním procesem a není nic víc, než být v souladu se Životem/Vesmírem a prožít naplněnější harmoničtější život. Teprve poté přichází vnitřní a stálé štěstí, když člověk láskyplně rezonuje se svým záměrem (transformace duše, neboli její proměna na vyšší a pravdivější sladění se Životem) a je schopen vnímat vnitřní vedení, které mu pomáhá v jeho životní cestě a proměně na ní.

Monika: Přišla s tím, že se jí špatně dýchá, bolí záda a je celkově unavenější. Objevily se jí obrovské bloky proti svému vývoji a svému zdraví a celkově zablokovaná její vývojová spirála. Tedy sama za sebe mohla dělat co chtěla, ale k ničemu by to nevedlo. Odlokovalo se to, včetně příčin proč potkávala v životě muže většinou psychicky nestabilní a nyní i do dalších Životů má vyhlídky mnohonásobně lepší!

SMS zpráva od ní ještě téhož dne: Dobrý den pane Manďáku, posun k lepšímu již cítím:-) Nastupuje lehkost i větší výřečnost a optimismus:-):-) Ještě jednou Vám moc děkuji! Tento stav se mi moc líbí.

Aneta: zprává druhého dne po práci: Moc moc moc ti děkuji... Jsi neuvěřitelný!... Jsem výrazně vyrovnanější, plnější a naladěnější. Dýchám život a jsem štastná. Vše se uvolnilo a vím, že mám život nyní na správné cestě. Ještě jednou moc děkuji.


meditační terapie

Meditační terapie je nádherné, často i prožitkové léčení, které vede člověka k důležitým pochopením, které mu jeho duše a srdce, chtějí říci. Tato channelingová poselství umožní svobodnější a ucelenější vývoj i formování jeho charakteru. Život jinak nemůže nabídnout potřebné pozitivnější životní zkušenosti, protože s nimi vnitřně zatím nerezonuje. Plně vedená meditační terapie umožní dále člověku se dostat i do velmi hlubokých částí své osobnosti, přitom dochází k zcela bezpečnému uvolňování nezpracovaných energií, bloků, negací a cizích energií, které často velmi zásadně narušují harmoničtější projev člověka, nebo ho uzavírají a nedovolují tak svobodnému osobnímu vyjádření. Přichází při ní přímo ta slova, která člověk potřebuje slyšet, aby se dokázal otevřít a propustit tyto svá nezpracovaná témata nebo požádat o hluboké odpuštění, za to, co v této nebo minulých inkarnacích provedl. Tím se otevřou vyšší možnosti, navrátí se osobní energie, otevřou se možnosti vyšších kvalit i osobnosti, ke kterým teprve může mít přístup, ne si je vysnít v energiích touhy ega a mysli, ale přímo otevřít ve zcela jiné kvalitě.


léčení dětí

Děti to mohou mít velice snadné. U nich lze uzdravit obrovské množství záležitostí dopředu, aniž by to museli odžívat nebo náročněji zpracovávat jako dospělí. Jejich vnitřní záře se daleko více rozsvítí a jsou ve vyšším sladění se Životem a svým vlastním smyslem Života. Na nich závisí budoucnost Země a díky zcela novým možnostem, které aktuálně z Vesmíru proudí, je úžasné tuto proměnu dětí sledovat. Příliv čistých vibrací omladí nejen dítě, které bude radostnější, ale také okolí, protože dětské duše jsou kouzlem Života a je možné jim dopřát žít sílu, krásu a hloubku jejich srdce. Každý potřebuje zcela něco jiného a vždy se postupuje v úplné odevzdanosti toho, co si Vesmír přeje projevovat v čisté rovině vyššího záměru pro jednotlivce. Každá práce je tak úplně jiná a díky tomuto ojedinělému přístupu se otevírají úplně nové možnosti, které tam již jsou připravené (nebo se tvoří), a proto je práce tak efektivní, pravdivá a čistá. Dochází ke sladění s nejnovějšími možnostmi Života, protože duchovní svět se velmi značně za poslední dobu proměnil a umožnuje při opravdové touze po žití vnitřní pravdy, krásy a sladění se svým vyšším záměrem skutečně nekonečné množství nových možností. To co před několika málo lety trvalo i přes mnoho moc možností i několik menších desítek náročných sezení, lze nyní zvládnout za jedno až dvě léčení. Záleží vždy na tom, co každé dítě / jedinec potřebuje. Děti jsou naší budoucností a díky aktuálním možnostem pro Zemi a tohoto Vesmíru, přichází pro ně obrovská podpora a velmi jasné vedení pro sladění s jejich vyšší realizací. Mimo léčení duchovních záležitostí a urovnávání karmických vzorců a minulých životů, podle kterých se prakticky vše v Životě děje, se mohou odčistit i příchozí nemoci, urovnávání vztahů a toků pozitivních energií mezi dítětem, rodiči a dalšími příbuznými, otevírání prožívání pozitivních emocí, léčení nejrůznějších vad při narození i velmi závažných nemocí. Dále urovnání psychických problému a problémů s dospíváním, testování jaké doplňky výživy či léky jsou vhodné a i opravdu tělem využité, jaké jídlo pro zdravý růst těla potřebuje a mnoho dalších záležitostí. Pracuji i s rodiči před plánovaným početím, aby byli co nejvíce vyladěni pro příchod dítěte a i třeba matku připravit pro porod. Děti, jsou jako zvířata daleko přirozenější a práce na nich je velmi rychle vidět.

Eliáš: Již od počátku bylo vnímat, že má svou duši na velmi vysokých vibracích, po několika sezeních vnímá svět daleko opravdověji, je velmi citlivý a při říkání vyšších pravd jim rozumí. Nechová se jako ostatní děti, ví, že zdravější jídlo je přirozeně potřeba, že úcta k Mamince Zemi je základem a i štěstím. A přitom krásně zapadá mezi děti, je velmi hravý a žije v přítomnosti toho co je teď.

Monika: Měla problémy s počůráváním i pokakáváním a přišlo se na to, že tam měla připravenou do budoucna těžkou nemoc střev a z toho vycházely tyto problémy, které se ukazovaly již teď. Velmi silné minulé životy s jejím negativním projevem se odčistily, kdy tam „nestrávila“ zkušenosti co jí Život dal na prožití a z toho vedly silnější energie proti Životu a tím vlastně i všemu dalšímu. Odladilo se přijímání změn a i to mělo výrazný vliv na pozitivní změnu psychiky dítěte.

Honzík: Teprve pár týdenní miminko, které dle matky výrazně více plakalo. Vyrovnali se opět pozitivní energie k Životu a vztah k rodičům, kdy oni mu v minulých životech několikrát výrazně ublížili a tedy negativní energie dítěte k rodičům byla velmi velká. Tím došlo k obnovení přirozeného vnímání a radosti srdce a dítě mohlo daleko spokojeněji se dále vyvíjet ve větší lásce a sladění s rodiči.


léčení zvířat

Léčení domácích mazlíčků nejen z nemocí, ale i pro jejich duševní a duchovní růst, aby teď i v dalších životech výrazně vzestoupili a mohli tak rychleji a kvalitněji ve svém vývoji a smyslu Života dál. Mám letité velké zkušenosti i s léčením a přípravou závodních koní. Příklady řeknou dále více.

kocour: přišla za mnou jedna paní, že její kocour často napadá ostatní kočky a je agresivní. Po očištění negativní emocí, dalších neblahých projevů kocoura a vyladění k vyššímu svému vědomí, přišla paní domů a hned mi psala, že nevěřila vlastním očím, že si ten kocour hrál s ostatními kočkami a byl výrazně milejší.

kůň 1: Při závodu soutěžního koně na muziku, kůň vždy zpanikařil a svou úlohu dříve či později pokazil. Zjistilo se, že byl jako zvíře v minulých životech pokusně testován a jinak mu bylo ubližováno a používalo se mimo jiné při tom různých zvuků. Po očištění a urovnání těchto záležitostí kůň mohl na muziku krásně předvést svou jízdu.

kůň 2: Po základní práci i třeba jako vyladění potřebného krmení a vztahu s jezdcem přišla možnost pozvednutí do vyšších rovin vědomí. Kůň poté jednodušeji reagoval a chápal příkazy jezdce a rychleji se učil nové úkoly.


pro podnikatele a firmy

Očištění energií firmy a uzdravení jejího vyzařování vede k mnohým dalším možnostem růstu. Urovnání karmických záležitostí z podnikání z minulých životů výrazně pomáhá ke zdravějšímu růstu firmy i osobnosti jedince. Tato práce je možná pouze při upřímné touze podnikatele na sobě pracovat. Ani za jakékoli peníze není možné jen přijít a požádat o očištění firmy a dále se nikdy nevidět, toto Vesmír v čistotě práce jednoduše nepodporuje. I podnikání může přinášet mnoho dobrých věcí a služeb pro společnost a vyšším vyladěním se sladí s dalším svým záměrem a novými možnostmi pro ostatní i sebe. Peníze nejsou vždy vše, je mnoho úspěšných podnikatelů, kteří na sobě vůbec nepracují a jsou utopeni ve svém egu. Mít ale možnost rozvíjet se s vyšším svým záměrem je vnitřní nadějí a hnacím motorem pro každého kdo se chce dostat ve svém vývoji dále, což je hlavním smyslem Života.

podnikatel 1: Zmenšoval se počet zakázek a to donutilo majitele jedné větší firmy, aby přišel se na to zeptat, co tam za tím je. Po prvním sezení se zvedly zakázky a majitel firmy byl spokojený. Poté přišel další úpadek a pracovali jsme na tom několikrát, hlavně na jeho osobním rozvoji. Ukázalo se časem, že důvod byl i ten, aby nasměroval energii k jednomu dlouho myšlenému a připravovanému projektu, kterým prorazil do celého světa. I toto jsou možnosti, když se na sobě pracuje.

Podnikatel 2: Měl problémy s konkurencí a svými vlastními zaměstnanci. Z minulých životů se ukázalo, co prováděl, když podnikal a jak arogantně nabíral majetek na úkor ostatních. Provedlo se ho jednoduchou a vysoce funkční meditací na odpuštění a urovnání toků energií a Vesmír mu umožnil nabrat již typově a funkčně jiné lidi do firmy.

Protože když se má něco odžít, tak se může dělat cokoli, ale Vesmír je opravdu silnější a vždy umožní průtoku karmických událostí. Toto jsou základy co má méně nebo více každý, nejen podnikatel. A umožní to zdravější růst dál ve vyšší podpoře Vesmíru v jeho / jejím konání.


pro sportovce

Nejen profesionální sportovci mohou odhalit zcela nový rozměr možností pro vyšší výkon ve sportu, hlubší možnosti práce se svým tělem i třeba regeneračními meditacemi. Je možné se naučit vyšší a účinnější techniky než používají špičkoví světoví sportovci. Díky zcela unikátnímu i výživovému poradenství pro sportovce s možností vnímání co který člověk přesně potřebuje, co jeho tělo vstřebá a jaké kupříkladu výživové doplňky mu udělají opravdu dobře a v jakém množství. Není nutné utrácet tisíce peněz za něco, co tělo pořádně nevyužije nebo nepotřebuje, jen že je to všeobecně prospěšné. Zjištění kde je tělo nejen energeticky zablokované, ale i jaké cvičení či jiná léčivá meditační technika to rozvolní. Mohu pomoci fyzické stránce ke zcela jiné funkčnosti. Ještě ale mnohem důležitější je uzdravení ducha sportovce, který má pak nekonečně vyšší možnosti pro zdraví a s tím i související výkon. Protože platí ve zdravém duchu zdravé tělo, obráceně to jde dost špatně a zbytečně náročně! Maximální fyzická připravenost je nutná, ale v dnešním sportu, kdy jsou fyzicky dobří skoro všichni, rozhodují detaily. Díky vyladění i energetického systému, získá sportovec daleko jiné možnosti, včetně pokročilejšího vnímání svého těla, které přesahuje i možnosti co nabízí nejuznávanější světoví trenéři a mentoři. V našem duchu se skrývá naše tajná síla a potenciál, i pro sportovní stránku a místo touhy ega, přichází daleko silnější a pravdivější rovina našeho vnímaní a vědomí, která napomáhá tělu sportovce k možnostem, které jsou za současnou hranicí maximálního výkonu. Jako bývalý profesionální extrémní sportovec (stále jezdím již 15 let exhibice na bruslích a amatérské závody) zapsaný od roku 2011 i v knize osobností Who is Who, jsem začal používat zcela nové metody přípravy a byl jsem si vždy jen sám svým trenérem. Přicházely a přicházejí mi nové poznatky skrze intuici a ty jsou dokonale funkční, takže se dá vypracovat tréninkový plán, který zcela souzní s tělem sportovce než obecně uznávané možnosti. Nepracuji jako kondiční trenér, ale se znalostí jedince o možnostech tréninku, se mu dá vyladit jeho trénink tak, co jeho tělo aktuálně potřebuje pro plný výkon nebo jako regenerační cvičení po zranění. I když profesionální sportovci umí výrazně více naslouchat svému tělu než běžní lidé, přeci je tu mnoho poznání, která je mohou vyladit na novou svou osobní rovinu i vnitřního sladění. Dá se odčistit i většina tzv. programů nehod, úrazů a zranění, protože i ty jsou myslí tvořené. Některé úrazy jsou jednoduše potřebné, aby si člověk uvědomil jinou hloubku Života a své směrování, některé jsou způsobené přílišnou únavou z tréninku, ale dle programů mysli člověk funguje a dá se již nyní jednoduše, naprosto bezpečně a hlavně nekonečně rychleji než návštěvy psychologů očistit programy, které tvoří strach, stres a jakoukoli jinou nepřipravenost na plně soustředěný výkon. I dostat pryč cizý energie a myšlenky jiných lidí je zcela nutné. Jsem i speciální sportovní psycholog a je možné dalece urychlit zpracování osobních problémů či rozvinutí dokonalejší přípravy na závod / zápas, které jinak trvají vícero sezení nebo nejsou současnými psychologickými možnostmi vůbec zpracovatelná. Poskytuji také profesionálním sportovcům pomoc přímo na soutěžích, tak aby jejich výkon v době největší potřeby byl co nejlepší.

I sportovní odvětví se vyvíjí velmi rychle a na základě nejnovějších poznatků, které z vysokého žitého vědomí mi přirozeně samy přichází, je možné pomoci dalece více, než že se říká, že je to v hlavě. Toto je velmi nízká rovina mysli, která trvá velmi dlouho zpracovat, a pak sportovci často utečou ty nejplodnější „mladá léta“. Vše je v našem srdci, ne v touze ega být lepší, ale v čistém rozměru srdce, které negativní mysl velmi zkrotí a pomůže vyladit energetický systém sportovce ke zcela novým, nebo výrazně posunutým, možnostem. I kupříkladu kondiční trenér je umělec (viz. povídání níže), protože tvoří velmi náročný systém přípravy a díky takto možné získané vyšší citlivosti, bude přirozeně více rozumět jednotlivým sportovcům, co více pro sebe potřebují. Pořádám i speciální týdenní sportovní soustředění, kdy se spojuje intenzivní trénink s výukou vysoce pokročilých energetických cvičení a meditací, které se tu neučí, nejsou v knížkách, ani nedají nikde dočíst na internetu. A přitom tak zásadně pomohou ve zdravém růstu sportovce a jeho spokojenějšímu Životu.


pro umělce

I umělcům je umožněno tvořit krásnější díla. Pokud touží přijímat nové nápady z vyšších rovin osobního vědomí a přitom touží se ve svém vývoji a rozvoji osobnosti posunout dále, je možné, aby byli sladěni na vyšší kreativnější proudění a tím mohli lidem předávat více ze svého uměleckého talentu. Může být malíř, básník, sochař, skladatel či hudebník. Dávní mistři byly jednoduše sladěnější, a proto byly tak slavní a již od malička uměli hrát na klavír či skládat písně. Toto své umění čerpali z vyšších rovin vědomí. Při proměně / transformaci svého vědomí mohou ku příkladu vynálezci jako byl Nikola Tesla přicházet pro Život s novými objevy. A co kdyby třeba současný vizionář Elon Musk (auta Tesla, cesty do Vesmíru, hyperloop apod.) byl ve vyšších rovinách pravdivého svého vědomí… To by přicházelo daleko více objevů a mnoho právě i na udržitelnost Života na naší jedinečné Zemi. Protože právě s postupně rostoucím vědomím lidstva se lidé dostávají z energií ega a touží Žít lépe v souladu s udržitelností všeho Života na jedinečné a jediné planetě Zemi v celém známém Vesmíru, než jim současná konzumní společnost nabízí.


pro duchovní učitele

Většina lidí se svojí práci snaží dělat dobře, avšak i lidi co vedou nebo pomáhají ostatním ví, že před sebou mají ještě velmi mnoho práce. A je možné jí výrazně pomoci, aby pro každého, kdo touží pomáhat ještě účinněji, nahlédnout do výrazných hloubek jejich tvoření. Pomůže se tak s vyladěním na vyšší a pravdivější zdroje duchovních energií a informací, které pak i lidem, které vede, značně pozitivně pomohou k růstu, a vše bude ve vyšším sladění s čistým záměrem Vesmíru. Kvalitnější službou se člověk dostává do sjednocení s Vesmírem a tím je stále blíže Jednotě. Pro ty co dále chtějí svou práci dělat čistěji a efektivněji, je možné obrovské množství věcí, které pomohou v poznání toho, co je za jejich zatím umožněným vědomím a vhledem. Mohu poskytnout informace co vše se děje při semináři, co na ně energeticky působí, na jaké duchovní proudy jsou napojeny, jaké bytosti pomáhají při semináři či osobní práci, jak se více ochránit a očistit po práci s klienty. A mnoho velice důležitých informací i pro ty co dělají svou práci desítky let. Protože v čistotě a pravdě pozvednout srdce druhých je základním aspektem úspěchu a vyššího sladění se svým čistým záměrem, tak, aby i v příštích inkarnacích bylo vše připraveno pro zdravý a čistý vývoj, protože i dále ve vývoji kam zatím není jednotlivci umožněno sám si nahlédnout, je velmi velké množství negací, na které každý narazí a je možné si vyladit svůj vlastní vývoj ke splynutí se svou Jednotou a pak i dále, jak pro každého bude umožněno v nejnovějších poznání jak současný duchovní vývoj na Zemi i ve Vesmíru je nastaven a hlavně proměněn a jaké zcela nové možnosti přináší. S tím Vším je možné žít v nové touze po poznání a pravdivém sladění svého nitra.

 

Léčení může probíhat i v anglickém jazyce.

 

přímý příklad doporučení od dlouhodoběji chodící paní:


posílám Vám, mým blízkým, níže uvedený e-mail, který byste si ve vlastním zájmu měli i s uvedenými odkazy přečíst. Jedná se o druh léčby, o které nemá současná společnost ani tušení.


Na základě vlastní zkušenosti několika osobních úspěšných léčivých sezení, Vám mohu stejné léčení jen doporučit.


V minulosti jsem měla veliké zdravotní potíže s ledvinami, alergiemi i astmatem, které nyní nemám vůbec! Také jsem nebyla tak výřečná, vyrovnaná  a usměvavá jako nyní. Dále se mi zlepšil zrak, to lékaři bez řezání nedokážou.


Petr Manďák má ten nádherný dar uzdravovat nejen lidské, ale i zvířecí bytosti, a to v největší čistotě.

Jsem ráda, že jsem měla tu možnost ho potkat, protože jinak bych byla již pár let v péči lékařů, kteří neléčí, ale hrnou do svých pacientů mraky chemických preparátů. V horším případě do svých pacientů řežou.


Upřímně mi věřte, že Vám doporučuji jen to nejlepší.

Těším se, až mi dáte vědět, že i Vy jste se zbavili nemocí, které Vám ztrpčují život.


Mějte krásný a spokojený život :-)


 

Petr Manďák, 39-letý duchovní učitel a průvodce

S mnoha vzácnými dary od Boha/Vesmíru, v žitém jednotném vědomí a velmi hlubokým pohledem do nitra člověka, fyzického těla, energetického systému a jeho nastavení do Života. Vnímá celou vývojovou spirálu člověka i všechny minulé Životy. S pravdivým channelingovým propojením pro pozvednutí a nasměrování lidí na správnou vyšší osobní duchovní cestu a tím i nalezení vnitřního štěstí. Zapsán v knize osobností Who is Who od roku 2011 jako duchovní učitel i profesionální extrémní sportovec.

20-ti letá praxe s uzdravováním a vedením lidí, www.skolauskutecneni.cz

 

6 let vegan, předtím 6 let vegetarián, jím 95% bio, mám dvanáctiletého syna Samuelka

Uzdravující terapie: Praha, Vrchlabí, Mladá Boleslav, Jičín, Trutnov, Hradec Králové

 

Před více než 4,5 lety jsem ukončil na základě vnímání svého nitra pořádání seminářů a značně omezil práci s lidmi, abych se mohl dále ještě hlouběji věnovat svému rozvoji a poznávání nových možností vývoje pro další značně větší možnosti a životní naplnění. Před rokem a půl jsem přestal s lidmi pracovat úplně. Vesmír mě vedl ještě ke zvýšení aktivity a pracoval jsem na uzdravování prostředí a slaďování s nejnovějšími možnostmi Života 16 – 20 hodin denně. Po obrovsky moc náročné a skutečně účinné práci, je nyní již umožněno pokračovat v práci i pro lidi co se chtějí posunout ve svém vývoji mnohem dále v poznání sebe samých a poznání svého vyššího životního naplnění a štěstí.

Pracuji jen se 3 lidmi za týden kvůli obrovské energetické náročnosti. Narovnává se násobně více než před pár lety a to jsem si dříve již myslel, jaké úžasné možnosti jsou. Toto píši pro částečné pochopení, jak pro mnohé nepředstavitelně veliká práce již dříve byla pro všechny prováděna. To co před několika lety trvalo mnoho osobních sezení a pravidelné chození na semináře, aby dospěl do kvalitnějších vibrací a bylo mu umožněno narovnat i tyto vyšší záležitosti, je možné narovnat většinou i během jednoho sezení. Vesmír značně rozvinul a hlavně zkvalitnil metody duchovní práce, než jsou tu známy a používány, pro svůj vlastní vzestup jako celku a je to nyní nově umožněno i jednotlivcům, kteří touží po pravdivé cestě svého rozvoje ve sladění se svým srdcem a svou vlastní intuicí. Ušetří se tím desítky tisíc peněz a mnoho let často i zbytečných zkušeností a strastí.

Od prosince 2017 snižuji o polovinu ceny, aby práce mohla být výrazně dostupnější. Efekt práce je mnohonásobně vyšší než je tu kdekoli jinak dostupná a nemusí se rozkládat na vícero sezení i při tak velmi vysoké efektivitě! Pro představu jak je práce energeticky i téměř nepředstavitelně náročná, je to jako uběhnout 3 maratony za den ve špičkovém čase, tělo se z toho také pár dní dostává... Cena za první sezení je 2900 Kč. Od druhého sezení 2500 Kč. K ceně je nutné si uvědomit denní přípravu na práci a následné 2-3 dny zcela nutné regenerace. Protože pracuji se 3 lidmi za týden a nestihl bych termín nahradit, je cena za zrušení sezení 1 500 Kč (omlouvají se jen naprosto závažné důvody a to min. 24 hod. před sezením) . Ti co se mnou pracují pravidelně a dlouhodobě, se mohou dostat až na 1000 Kč za celé sezení, aby se mohli dostat k přímému naplňování poslání a proudění koloběhu Života. Pokud přijde celá rodina, tak je cena o třetinu menší. Pro rodiče, kteří se také touží posunout správněji v Životě dál, nabízím pro jejich děti po prvním sezení možnost o polovinu menší ceny! Aby i jejich děti vzkvétaly více, než by si zatím mohli myslet :-)

Přeji vám krásný tvořivý den, šťastné srdce a těším se na společné setkání s Vámi :-), Petr Manďák.

 

Datum: 31. leden 2017, 12:07