Škola uskutečnění

Dalece přesahující možnosti než léčení SRT

Metoda SRT (Spiritual response therapy) je velmi zajímavou možností jak zpracovat obrovské množství našich negací. Tato tabulková metoda čištění je rozhodně funkční a pracovat pomocí našeho Vyššího Já ušetří hromadu času ve zpracování si našich karmických dějů. Má však podobně jako metoda RUŠ apod. hodně velkých ale.

Tak zaprvé kyvadlo do ruky berou i naprostí začátečníci, kteří o duchovním světě vědí skoro vůbec nic, nebo lidé co si myslí, že již pár let na sobě pracují, tak zkusí i toto, ale jakmile vezmou do ruky kyvadlo s úmyslem duchovního čištění, spustí se jim v nižších i vyšších rovinách vědomí obrovské negace z nezpracovaných minulých životů, že je to zcela zahltí a mnoho jejich duchovních energií odteče do odvrácené strany a tím si udělají hromadu temných napojení a pak s tím pracují. Kyvadlo je určitý druh magického předmětu a funguje to podobně jako rituální předměty a těch v našich nezpracovaných karmických záznamech máme dost co dost.

Zadruhé lidé neumí pořádně meditovat a nemají vypracovanou sílu svého srdce a aby se myslí na základě vět podobných z léčení pomocí SRT: Vyšší Já pracujeme jako jeden team, chtějí napojit správně, tak nemají ani ponětí kam se všude napojí.

Zatřetí neučí se tam prakticky vůbec jak se jak se odpojovat od práce a hlavně od klientů. Protože hned po 2. stupni dovolují pracovat s ostatními. To lidi a i ty se kterými pracují, samozřejmě duchovně rozkope, protože si s nimi odvrácená strana budě dělat co chce a nějaká energetická vajíčka a opalování rukou nad svíčkou po práci, z toho si temní dělají akorát velkou srandu.

Je to metoda velmi účinná avšak více nebezpečná než prospěšná. Spolupráce s Vyšším Já byl na tu dobu geniální počin, avšak takto si hraní na magickém svém nezpracovaném písečku není úplně vhodné, aby se dále mohl čistý vyšší láskyplný záměr naplňovat a člověk tak mohl jít svých vývojem dobře dále.

Ono duchovní svět má hromadu nástrah a vyšších než by si člověk dokázal představit a duchovní metody jsou tu většinou nastavené buďto z tisíce let starých technik (ano svým způsobem stále funkční a prospěšné a pomohly lidi dostat do vyšších rovin vědomí a i fyzického zdraví) nebo nejrůznějších zasvěcení Reiki a podobných léčivých systému pracujících na bázi symbolů a falešných světelných energií (o tom je více ve článku zásadní informace o zasvěceních do Reiki).

 

Duchovní svět a jeho nový rozměr, který stále více dosedá i na planetu Zemi funguje na zcela jiných principech než se tu kde učí nebo kdekoli píšou. A je možné s nimi být ve sladění, tak aby nejčistší naplnění bylo uskutečněno a jako velký dar nyní přichází na Zemi, aby osvobodila a vyléčila nejen lidi, ale celý duchovní rozměr. Více viz. Osobní proměna a transformace lidského vědomí.

Datum: 31. leden 2017, 12:28